Hakkımızda

Kbt konveyör

KBT, 2013 yılından beri, çeşitli sektörler ve endüstriler için konveyör-otomasyon sistemlerini ve kalite kontrol ekipmanlarını (x-ray, metal dedektörü, checkweigher vb.) içeren anahtar teslim özel çözümler sunmaktadır.

İstanbul’daki merkezimizde kalite, güven ve zamanında teslimat ilkelerinden ödün vermeden 1600 m2 kapalı alan ve onlarca çalışanımız ile faaliyetlerimizi küresel çapta sürdürüyoruz.

KBT olarak pazar payımızı her geçen gün arttırdığımız yurt içi ve yurt dışı pazarlarında güven ve kaliteyi temsil ediyoruz. Ayrıca, X-Ray, Metal Dedektörü ve Checkweigher gibi kalite kontrol ekipmanları içeren projelerde lider firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

…Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır. (Charles A. Mills)
0
+
Başarılı Proje
0
+
Ülke
0
Kapalı Çalışma Alanı
Neden Biz?
1
Sektörün en önde firmalarıyla çalışarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
2
Bir çok firmayla yaptığımız anlaşmalar neticesinde en uygun fiyatları sunmaktayız.
3
Belirlenen tarihlerden taviz vermeden ürünleri güvenli bir şekilde sevk ediyoruz.

Misyonumuz, yurt içi ve küresel pazar payımızı arttırırken, sektörün tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmek.

Vizyonumuz, gelişen teknoloji ve inovasyonu yakından takip ederek, katma değerli ve ileri teknoloji makine ve otomasyon sistemlerinin Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini arttırarak devam ettirmektir. Çalışma etiğimizi ve üretim anlayışımızı kültürel mirasa dönüştürmek ve gelecek nesillere aktarmak. Türkiye’de ve dünyada sektöründe örnek ve lider olmak.

Kumlama:Uygun aşındırıcıların yüksek basınç altında malzeme yüzeyine püskürtülerek, yüzeyde oluşmuş olan kir, korozyon(pas), yağ ve boya gibi atıkların yüzeyden arındırılması amacı ile yapılan bir işlemdir.

Boyama:Çelik kumlandıktan sonra önce astar boyası (shop primer) atılmalı daha sonra asıl boya yapılmalıdır.Bu konuda çeliğin kullanıldığı alan çok önemlidir.

Metal:Sıcak haddelenmiş rulo sacların HCL (hidroklorik asit) ile temizlenmiş halidir.Temizleme hattında yüzeyi temizlenen saclar isteğe göre yağlanabilir. Malzeme müşteri isteğine göre rulo veya boy kesilmiş olarak satılır.